Jerzy Ciszewski

delegowany przez internetPR.pl

Profesjonalne doświadczenie w dziedzinie PR zdobywał w firmie R.J.R Tobacco Poland, gdzie w dziale marketingu jako specjalista ds. special events w latach 19993/94, odpowiadał za prowadzenie i nadzór różnych programów realizowanych przez RJR Int. Wcześniej Jerzy Ciszewski przez wiele lat był dziennikarzem: karierę rozpoczął w dziale miejskim "Dziennika Ludowego", następnie pracował w dziale sportowym "Rzeczpospolitej", by przejść do analogicznego działu w "Gazecie Wyborczej". W 1994 założył firmę "Jerzy Ciszewski Public Relations".

Od 2003 roku odpowiadał za komunikację medialną polskiego przedstawiciela w Iraku we władzach CPA - prof. Marka Belki. Z początkiem 2004 roku Jerzy Ciszewski podjął najtrudniejsze w swojej karierze zawodowej wyzwanie. Rozpoczął pracę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na stanowisku doradcy w "zespole doradczo - analitycznym" pracując na rzecz ówczesnego premiera prof. Marka Belki. Odpowiadał za aktywności i kontakty urzędu Prezesa Rady Ministrów z partnera zewnętrznymi - w tym NGO. Pod koniec kwietnia 2005 został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Sportu. W dniu 1 września 2005 został powołany na stanowisko sekretarza stanu w nowo sformowanym Ministerstwie Sportu. Funkcję tę pełnił do końca gabinetu prof. Marka Belki. W tym czasie odpowiedzialny był za pracę nad ustawą o sporcie kwalifikowanym, powołaniem Ministerstwa Sportu wyodrębnionego ze struktur Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Zajmował się także nadzorowaniem i przygotowaniem od strony rządowej aplikacji Polski do organizacji Mistrzostw Europy 2012 w piłce nożnej.

Z początkiem 2006 roku powrócił do branży PR. Od marca 2007 r. pełni ponownie funkcję Prezesa agencji Ciszewski Public Relations . Zajmuje się rozwojem firmy na rynkach europejskich, a także strategicznym nadzorem nad obecnymi i potencjalnymi klientami agencji oraz realizowanymi projektami.